Home » Nasi Prymusi

Nasi Prymusi

ROK SZKOLNY 2021/2022

Uczniowie nagrodzeni za naukę

Justyna Barnaś – uczennica roku szkolnego 2021/2022

Klasa IV
Michał Barnaś, Marcelina Trzaskuś, Katarzyna Wojtas

Klasa V
Maja Reczek

Klasa VI
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik, Julia Ćwik, Kacper Ćwik, Wiktor Grzybowski, Kamila Kusek, Aleksandra Popławska, Eliza Pulak

Klasa VIII
Gabriela Reczek

Najlepszy czytelnik

Aleksandra Popławska kl. VI

Życzymy wszystkim cudownych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!!

ROK SZKOLNY 2020/2021

Uczniowie nagrodzeni za naukę

Justyna Barnaś – uczennica roku szkolnego 2020/2021

Klasa III
Arleta Kawa, Marcelina Trzaskuś, Katarzyna Wojtas

Klasa IV
Maja Reczek, Jakub Kieć

Klasa V
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik, Julia Ćwik, Kacper Ćwik, Wiktor Grzybowski, Kamila Kusek, Aleksandra Popławska, Eliza Pulak

Klasa VII
Gabriela Reczek

Najlepszy czytelnik

Kamila Kusek kl. V

Życzymy wszystkim cudownych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!!

ROK SZKOLNY 2019/2020

Uczniowie nagrodzeni za naukę

Natalia Mikosz – uczennica roku szkolnego 2019/2020

Klasa II
Arleta Kawa, Szymon Ciołkosz, Kamil Ostręga, Marcelina Trzaskuś, Katarzyna Wojtas

Klasa III
Maja Reczek, Jakub Kieć

Klasa IV
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik, Julia Ćwik, Kacper Ćwik, Wiktor Grzybowski, Kamila Kusek, Aleksandra Popławska, Eliza Pulak

Klasa VI
Sandra Kusek, Gabriela Reczek, Julia Suchoń

Klasa VIII
Magdalena Kutrzuba, Natalia Mikosz, Karolina Trzaskuś, Aneta Ziarko

Uczniowie nagrodzeni za frekwencję

Klasa III
Jakub Kieć, Nikola Mikosz

Klasa IV
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik

Klasa VI
Jakub Barnaś, Zuzanna Kurdziel, Karol Kusek, Szymon Kutrzuba, Julia Suchoń

Klasa VIII
Natalia Mikosz

Najlepsi czytelnicy

Najlepsi czytelnicy w SP

I miejsce – Kamila Kusek kl. IV
II miejsce – Jakub Kieć kl. III
III miejsce – Justyna Barnaś kl. IV

Życzymy wszystkim cudownych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!!

ROK SZKOLNY 2018/2019

Uczniowie nagrodzeni za naukę

Gabriela Bartnik – uczennica roku szkolnego 2018/2019

Klasa I
Arleta Kawa, Szymon Ciołkosz, Kamil Ostręga, Marcelina Trzaskuś, Katarzyna Wojtas

Klasa II
Maja Reczek, Dawid Kutrzuba

Klasa III
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik, Julia Ćwik, Kacper Ćwik, Wiktor Grzybowski, Kamila Kusek, Beata Kutrzuba, Aleksandra Popławska, Eliza Pulak

Klasa V
Sandra Kusek, Gabriela Reczek, Julia Suchoń
Klasa III gimnazjum
Gabriela Bartnik

Uczniowie nagrodzeni za frekwencję

Klasa I
Michał Barnaś
Klasa II
Jakub Kieć, Nikola Mikosz
Klasa III
Justyna Barnaś
Klasa VII
Natalia Mikosz, Karolina Trzaskuś

Najlepsi czytelnicy

Najlepsi czytelnicy w klasie I

I miejsce – Karol Ćwik
II miejsce – Patrycja Suchoń
III miejsce – Katarzyna Wojtas

Najlepsi czytelnicy w SP

I miejsce – Jakub Kieć kl. II
II miejsce – Kamila Kusek kl. III
III miejsce – Kacper Ćwik kl. III

Życzymy wszystkim cudownych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!!

ROK SZKOLNY 2017/2018

Uczniowie nagrodzeni za naukę

Gabriela Reczek – uczennica roku szkolnego 2017/2018




Klasa I
Nikola Mikosz, Maja Reczek, Amelia Trzaskuś, Julia Trzaskuś
Klasa II
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik, Sara Bryg, Julia Ćwik, Kacper Ćwik, Wiktor Grzybowski, Kamila Kusek, Beata Kutrzuba, Aleksandra Popławska, Eliza Pulak
Klasa IV
Wiktor Dykas, Sandra Kusek, Gabriela Reczek, Patrycja Suchoń, Klaudia Wałaszek
Klasa VI
Natalia Mikosz, Karolina Trzaskuś, Aneta Ziarko

Uczniowie nagrodzeni za frekwencję

Klasa I
Jakub Kieć, Julia Trzaskuś
Klasa II
Justyna Barnaś
Klasa IV
Łucja Kurdziel, Zuzanna Kurdziel
Klasa VI
Karolina Trzaskuś

Najlepsi czytelnicy

Najlepsi czytelnicy w klasie 0

I miejsce – Amelia Majka i Patrycja Suchoń

Najlepsi czytelnicy w SP

I miejsce – Julia Suchoń kl. IV
II miejsce – Sylwia Kutrzuba kl. IV
III miejsce – Kacper Ćwik kl. II i Jakub Kieć kl. I

Życzymy wszystkim cudownych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!!

ROK SZKOLNY 2016/2017

Uczniowie nagrodzeni za naukę


Klasa I
Justyna Barnaś, Zofia Bartnik, Sara Bryg, Julia Ćwik, Kacper Ćwik, Wiktor Grzybowski, Kamila Kusek, Beata Kutrzuba, Aleksandra Popławska, Eliza Pulak
Klasa III
Kacper Augustyn, Wiktor Dykas, Łucja Kurdziel, Sandra Kusek, Gabriela Reczek
Klasa V
Kacper Kebda, Natalia Mikosz, Karolina Trzaskuś, Aneta Ziarko
Klasa I gimnazjum
Gabriela Bartnik, Karolina Grzyb

Uczniowie nagrodzeni za frekwencję


Klasa I
Justyna Barnaś
Klasa III
Jakub Barnaś
Klasa V
Mateusz Mikosz, Natalia Mikosz, Maksymilian Ostręga, Karolina Trzaskuś
Klasa I gimnazjum
Gabriela Bartnik

Najlepsi czytelnicy

Łucja Kurdziel i Sylwia Kutrzuba
Amelia Majka
Najlepsi czytelnicy w klasie 0

I miejsce – Trzaskuś Amelia
II miejsce – Ćwik Karol
III miejsce – Majka Amelia

Najlepsi czytelnicy w SP

I miejsce – Kacper Ćwik
II miejsce – Łucja Kurdziel
III miejsce – Sylwia Kutrzuba

Życzymy wszystkim cudownych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!!

RP
BohaterON

Kalendarz


« wrzesień 2022 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

  • 125
  • 1 172
  • 353 224
Skip to content