Home » Bez kategorii » WIZYTA W SEJMIE RP I NIE TYLKO…

WIZYTA W SEJMIE RP I NIE TYLKO…

Uczniowie ze szkoły w Jaźwinach, Borowej i Głowaczowej wzięli udział w wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez p.Krzysztofa Pękalę oraz p.Pawła Ciszczonia. Celem wyjazdu była wizyta w Sejmie RP oraz w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Zobaczyli oni miejsca, do których zwykły obywatel nie ma wejścia na co dzień. Kolejnymi punktami na mapie wycieczki było Stare Miasto, gdzie przy pomniku Syrenki udało się spotkać kataryniarza Jana (znanego wielu z Tik Toka). Uczniowie mieli także okazję zobaczyć pomnik Małego Powstańca, zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, a także groby bohaterów „Kamieni na szaniec” i innych bohaterów narodowych. Dziękujemy bardzo Organizatorom za ciekawą wyprawę do stolicy!

Agnieszka Szot