Home » Bez kategorii » NA STRZELNICY…

NA STRZELNICY…

Uczniowie klasy 8 w ramach zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa odbyli podstawowe szkolenie ze strzelectwa. Spędzili na strzelnicy dwie godziny, gdzie zapoznali się z obsługą karabinka i ćwiczyli strzelanie do celu. Niektórzy z nich mogli pochwalić się kilkoma strzałami w 10! Ćwiczenie czyni mistrza!

Wyjazd zorganizowała p.Joanna Chudy – nauczycielka edb, a opiekę nad uczniami pełniła p.A.Szot.

Agnieszka Szot