Home » Bez kategorii » KOSZYKARKI ZWYCIĘŻCZYNIAMI!

KOSZYKARKI ZWYCIĘŻCZYNIAMI!

11.05.2022r.

Dnia 11 maja br. w Starej Jastrząbce odbył się mecz towarzyski w koszykówce dziewcząt klas V-VI z udziałem naszych koszykarek i koszykarek ze Starej Jastrząbki. Po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku, gdzie wynik meczu ważył się do ostatniej sekundy, nasze dziewczęta pokonały swoje rówieśniczki ze Starej Jastrząbki 68:64 (30:30).

Grano 4 kwarty po 8 minut, prawie każda akcja pod koszem kończyła się punktami zdobytymi przez jedną bądź drugą drużynę a wynik meczu 30 sekund przed zakończeniem był remisowy 64:64. O wyniku meczu zadecydowały, dwie szybkie ostatnie akcje Kamili Kusek. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kamila Kusek (kapitan drużyny), Julia Ćwik, Zofia Bartnik, Beata Kutrzuba  (wszystkie klasa VI) oraz Julia Borek, Julia Trzaskuś i Amelia Trzaskuś (z klasy V). Gratulujemy naszym dziewczętom i czekamy na rewanż w Jaźwinach.